CHYTRÁ DOMÁCNOST

Nabízíme vám kouzelnou domácnost, kterou můžete ovládat pomocí svého mobilního telefonu a sérii předem nastavených "scénářů". Tato chytrá domácnost vyniká svým pohodlím, bezpečím a úsporami, které s sebou nese efektivní práce s jednotlivými prvky vašeho bydlení.

Seznamte se se systémem TaHoma® switch ,který vyrábí naše partnerská společnost Somfy.

Pohodlí, bezpečí a úspora energií doslova pod palcem.

Systém TaHoma® switch

 

TaHoma® switch je komplexní systém automatizace domácnosti. TaHoma® switch je chytrý ovládací prvek, který má dvě na sobě nezávislá tlačítka pro spouštění scénářů, kterým můžete ovládat všechna zařízení v domácnosti.

Každé tlačítko si přizpůsobíte na míru odpovídající vašim potřebám. Další možnosti a scénáře si nastavíte sami pomocí mobilní aplikace TaHoma.

Příklad použití: při vašem odchodu stisknete tlačítko na zařízení a automaticky se otevře vjezdová brána a garážová vrata, zapne se alarm, vypne veškeré osvětlení v domě a stínění se nastaví do požadované pozice. Za vámi se zase brána a vrata bezpečně zavřou. Dopřejte si luxus a pohodlí!

Zjistěte o systému TaHoma® switch více, nebo nás rovnou kontaktujte.

Jak automatizace domácnosti funguje?

 

S tímto systémem můžete ovládat nejen žaluzie v celém domě, ale i rolety, markýzy, vjezdové brány, garážová vrata, bezpečnostní systém, osvětlení i topení domu. Celou tuto skupinu řídí systém automatizace TaHoma® switch. Vždy tak budete mít kompletní kontrolu nad svým domem. Těšit se můžete na pohodlí, ale i větší bezpečí a úspory na energiích.

Díky tomuto systému už nebudete muset obcházet jednotlivé žaluzie a rolety a večer je zase zatahovat před zraky zvenčí. Všechno se o sebe postará samo a vy budete mít klid. Při příjezdu domů se před vámi otevře vjezdová brána, garážová vrata, odkóduje se alarm a rozsvítí se světlo na chodbě. Zároveň se zatáhne stínění pro vaše maximální soukromí. Větrná čidla zase chrání vaši markýzu před nápory větru, sluneční čidlo ovládá stínění…

Bezpečná domácnost

 

Získejte ještě více bezpečí! Poznejte zabezpečovací systém Somfy ONE+. Tento systém obsahuje perfektní kameru, senzor pohybu a sirénu. Navíc si díky spojení analýzy obrazu a infračerveného snímání systém Somfy ONE+ dokáže definovat zóny, které byste rádi deaktivovali (závěs nebo záclona, oblast za oknem atd.).

Je to pohodlné, ale zároveň velmi účinné a dokonalé zařízení, které si můžete sami přizpůsobit vašim potřebám.

 

Bezpečnost okolí vašeho domu zajistí venkovní kamera Somfy. Venkovní kamera má v sobě zabudovanou pokročilou technologii, pomocí které jednoduše zvolíte aktivní a neaktivní zóny. Díky tomu například zamezíte situacím, že by systém snímal pohyb na zahradě souseda, atp.

Je vám z nějakého důvodu nepříjemný pocit mít doma kameru? Žádný problém. Pořiďte si Home Alarm! Zabezpečovací prvky lze libovolně kombinovat a doplňovat a propojovat se svou chytrou domácností. Například ke kameře můžete pořídit třeba interiérové pohybové čidlo, okenní/dveřní čidlo IntelliTAG nebo sirénu.

 

Chytré topení

 

Díky chytrému řešení vytápění více ušetříte finance vynaložené za energie. Ovládejte teplotu v každé místnosti jednotlivě, automaticky i na dálku. Pomocí termostatických hlavicí od Somfy a Somfy Termostatu si hravě nastavíte, jaká teplota se má udržovat v ložnici a která v kuchyni. Když nejste doma, topení se může vypnout a spustit až před vaším příchodem, abyste se vraceli do příjemně vytopeného interiéru. Můžete tak ušetřit. Spotřebu energií bez námahy snížíte pomocí spojení termostatu s chytrými roletami. S TaHoma® switch můžete vytvořit scénář, který kombinuje připojený termostat, sluneční čidlo a rolety, a spustit jej jednoduchým dotykem.

 

Zajímá vás víc? Poradíme vám! Ať už vás zajímá cokoliv o jednotlivých prvcích, či se chcete pouze informovat jak by mohla vypadat vaše domácnost.